Máte otázky? Volejte HOTLINE +420 774 492 692

H2 tablety

Ne vždy máte k dispozici váš ionizér a zdroj lahodné vody obohacené molekulárním vodíkem...
H2 tablety	
	

Pro tyto případy byla vyvinuta speciální tableta, z které se molekulární vodík uvolňuje postupně během trávení. Druhou možností jsou tablety, které umí reagovat s vodou a uvolňují molekulární vodík přímo v láhvi vody.

Tablety lze nosit neustále u sebe a jsou tak připraveny vždy posloužit tehdy, kdy jsou nejvíce třeba. Jejich blahodárný účinek ocení především sportovci, kteří mohou po tréninku využít sílu molekulárního vodíku k regeneraci svalů a nemusí hledat zdroj ionizované vody. Stačí polknout tabletu RealH2 nebo si pomocí tablety Hydrogen Power Strong připravit obohacenou vodu v reálném čase.

Tablety Real H2 jsou výživovým doplňkem stravy určeným ke zvýšení odolnosti našeho těla proti stresu, k uvolnění po fyzické a duševní námaze, zlepšení celkové kondice, zpomalují proces stárnutí a mají pozitivní vliv na pokožku, především pro starší lidi.

90tbl/bal

Cena: 1450 Kč / 58 €

Vylepšená AKTIVNÍ vodíková redoxní směs HYDROGEN POWER STRONG v tabletách umí díky svému složení vylučovat vodík v redoxních reakcích. V tabletě jsou látky, které při rozpouštění reagují a uvolňují H2. Tablety jsou určeny k rozpuštění ve vodě a vypití.

60tbl/bal

Cena: 1450 Kč / 58 €

Jaké jsou konkrétní výhody tablet oproti ionizované vodě?

Hromadění kyseliny mléčné ve svalech vede k únavě, k slabším výsledkům a následnému poškozování svalů. Výzkum na sportovcích ukázal, že molekulární vodík účinně snižuje hladinu kyseliny mléčné. Jednoduchým způsobem, jak snížit svalovou únavu je tedy zachovat hydrataci pomocí tablet.

Při cvičení potřebujeme kyslík ve větším množství, ten ale zároveň přispívá k tvorbě volných radikálů, které jsou příčinou stárnutí organismu. Molekulární vodík obsažený v tabletách umí škodlivé radikály neutralizovat, aniž by neutralizoval zároveň radikály dobré, bez kterých se naše tělo neobejde.

 

Nejpraktičtější a nejbezpečnější způsob využití molekulárního vodíku je orální. Většina klinických studií nezjistila žádné vedlejší účinky perorálního příjmu vodíku.