Máte otázky? Volejte HOTLINE +420 774 492 692

H2 tablety

Ne vždy máte k dispozici váš ionizátor a zdroj lahodné vody obohacené molekulárním vodíkem...
H2 tablety	
	

Pro tyto případy byla vyvinuta speciální tableta, z které se molekulární vodík uvolňuje postupně během trávení. Druhou možností jsou tablety, které umí reagovat s vodou a uvolňují molekulární vodík přímo v láhvi vody.

Tablety lze nosit neustále u sebe a jsou tak připraveny vždy posloužit tehdy, kdy jsou nejvíce třeba. Jejich blahodárný účinek ocení především sportovci, kteří mohou po tréninku využít sílu molekulárního vodíku k regeneraci svalů a nemusí hledat zdroj ionizované vody. Stačí polknout tabletu RealH2 nebo si pomocí tablety Hydrogen Power Strong připravit obohacenou vodu v reálném čase.

Tablety Real H2 jsou výživovým doplňkem stravy určeným ke zvýšení odolnosti našeho těla proti stresu, k uvolnění po fyzické a duševní námaze, zlepšení celkové kondice, zpomalují proces stárnutí a mají pozitivní vliv na pokožku, především pro starší lidi.

90tbl/bal

 

Vylepšená AKTIVNÍ vodíková redoxní směs HYDROGEN POWER v tabletách umí díky svému složení vylučovat vodík v redoxních reakcích. V tabletě jsou látky, které při rozpouštění reagují a uvolňují H2. Tablety jsou určeny k rozpuštění ve vodě a vypití.

60tbl/bal

 

Objednat