Máte otázky? Volejte HOTLINE +420 774 492 692

Konference o vodíkové vodě - 5. 10. 2019 – Senec u Bratislavy

Vodík je prostě terapie budoucnosti!	
	

Majitel firmy H2World David Maršálek mi volal asi čtyři měsíce před konferencí a nabídl mi možnost se na této velké konferenci prezentovat. Téma je pro mou firmu Fit Voda jako dělané, tak jsem neváhal a na nabídku jsem kývnul. Nejen, že se budeme moci prezentovat lidem, kteří si uvědomují důležitost kvalitní vody pro funkčnost organismu, ale také budeme moci poslouchat příspěvky významných vědců, kteří se problematikou vody obohacené molekulárním vodíkem zabývají.

 

Připravili jsme reklamní materiály a zajistili jsme kameramana, který celou akci a všechny příspěvky konference natáčel. Zbývalo jen jediné – doufat, že moje manželka porodí v jiný termín než v ten naplánovaný. Shodoval se totiž s dnem konání konference. Program byl tak nadupaný, že by mě můj případný předčasný odjezd trošku mrzel. Naštěstí to dobře dopadlo a naše miminko počkalo.

 

Konference se konala v krásném prostředí hotelu Senec u Bratislavy. Organizace byla precizní a když se začali trousit první diváci, věřili jsme, že akce bude úspěšná.

Na Slovensko se totiž podařilo přitáhnout opravdové hvězdy.

Najednou jsem byl blízko lidem, jako je třeba profesor Shigeo Ohta, který bývá nazýván otcem molekulárního vodíku. Nálada a atmosféra byla úžasná, lidé postávali u občerstvení a diskutovali a vyměňovali si své zkušenosti s hydrogenovou vodou.

 

Profesor Shigeo Ohta celou konferenci uvedl a po něm už nastupovali další řečníci, kteří přinesli mnoho zajímavých poznatků. V dopoledním bloku jsme slyšeli ještě Mami Nodu, Jana Slezáka nebo Olega Medveděva. Odpočatí po obědě jsme byli připraveni vstřebávat další podnětné informace.

 

Dnes už se účinky vody obohacené vodíkem netestují jen na myších. Zajímavé studie, které testovaly hydrogenovou vodu na sportovcích, představil doc. PhDr. Michal Botek z Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého Olomouc. Myslím, že právě tato přednáška ukázala posluchačům na konkrétních příkladech blahodárnost hydrogenové vody asi nejsilněji. Podobně zajímavou přednášku přednesl i MUDr. Pavel Malovič. Další řečníci hovořili také o využití molekulárního vodíku ve Wellness centrech a SPA zařízeních.

 

Celá akce mě utvrdila v tom, že jsme na začátku „vodíkové éry“. Můžeme pomáhat lidem s velkým množstvím potíží, a to především s problémy chronického typu. Hodně se mluvilo o Parkinsonově chorobě, o různých chronických zánětlivých onemocněních, o pozitivním vlivu vodíkové terapie při ozařování, při chemoterapiích

Vodík je prostě terapie budoucnosti!

 

Další nejbližší vodíková konference se koná v Japonsku 24 - 25. 5. 2020.

 

Seznam řečníků konference v Senci:

prof. Shigeo Ohta

prof. Mami Noda

prof. Jan Slezák

prof. Guy Van Elsacker

Dr. Jan Pokrywka

prof. Dmitri Atiakshin

prof. Oleg Medvedev

MUDr. Zirnitza Petrova Markantova

prof. Eugene Nazarov

MUDr. Pavel Malovič

doc. PhDr. Michal Botek

Mgr. Petr Masopust

Revmatoidní artritida a molekulární vodík
Jak může pomoci molekulární vodík při revmatoidní artritidě?
Proč pít vodu obohacenou molekulami vodíku?
Proč pít vodu obohacenou molekulami vodíku?
Michal Osina - majitel FitVoda, s.r.o.
Jsem Michal Osina a tohle je můj příběh cesty k novému životu.