Máte otázky? Volejte HOTLINE +420 774 492 692

Kyselá voda?

Co způsobuje překyselení organismu?
Proč je kyselá voda nezdravá?	
	

Naše tělo je dobře fungující chemická továrna

Každou vteřinou v něm probíhají chemické operace, které mají za cíl udržet nás při životě. Jedním z životně důležitých procesů je i udržování zásaditého prostředí. Pokud jsou zásady a kyseliny v našem těle v rovnováze, jsme zdraví. Pokud organismus špatnou stravou a stresem překyselujeme, nutíme tělo tuto nerovnováhu vyrovnávat. Organismus pro vyrovnání překyselení odčerpává z životně důležitých orgánů a kostí minerály, kterými kyselinu neutralizuje. Minerály jako vápník, sodík, draslík a magnezium nám pak chybí jinde, a to nás oslabuje. Právě jsme otevřeli dveře nemoci…

Zdroji překyselení jsou především nápoje a jídlo.

Maso, mléčné výrobky, lepek v obilovinách, cukr v potravinách, smažená jídla anebo ty s obsahem umělých sladidel zvyšují zásadně kyselost vašeho organismu. Každý nápoj, který obsahuje cukr, kofein, oxid uhličitý nebo alkohol také zvyšuje kyselost organismu.

Dalším zdrojem překyselení je stres

Stres je důsledkem moderního a rychlého životního stylu. Stres způsobuje uvolňování kortizolu do těla a ten pak vytváří kyseliny a způsobuje příliš vysokou zátěž pro organismus. Nebezpečný není jen silný stres. Vědci prokázali, že i slabý každodenní stres má časem téměř stejné účinky, jako jednorázový silný stres.

Fast food a nekvalitní strava, stres, znečišťující látky z životního prostředí a nedostatek zdravého pohybu tělu neprospívají. Jsou zdrojem nerovnováhy v organismu, a to nejen v poměru kyselin a zásad. Každý drobný krůček směrem k rovnováze se počítá. Dostatek ovoce a zeleniny, dobré potraviny, klidná mysl a dostatek pohybu jsou základem zdraví.

Když přidáte čistou a lahodnou vodu, tělo se vám odmění.

Ionizátory AlkaViva řady H2 obsahují unikátní filtrační technologii UltraWater, která zbaví vodu až 172 kontaminantů. Čistá voda se potom transformuje na zásaditou vodu, která je negativně ionizovaná a bohatá na vodík. Stlačením tlačítka si můžete zvolit míru zásaditosti ve vodě, kterou pijete.

Pomocí ionizátoru od společnosti AlkaViva řady H2 můžete doslova transformovat svoji běžnou vodu z kohoutku na tu nejčistší a nejzdravější zásaditou vodu.

Ptáte se nás na srovnání s kohoutkovou vodou. Tady je.
Žijeme v kyselém prostředí, ale řešení tu je..
Proč pít vodu obohacenou molekulami vodíku?
Proč pít vodu obohacenou molekulami vodíku?