Máte otázky? Volejte HOTLINE +420 774 492 692

Očistěte se a tělo se začne léčit samo

Samouzdravující schopnosti našeho organismu jsou dostatečně známy. Jistě jste už slyšeli třeba o účincích placeba. Právě účinnost placeba je důkazem, že silné mentální přesvědčení dovede nastartovat procesy, které vedou k uzdravení.
Očistěte se a tělo se začne léčit samo	
	

Lidský organismus je vytvořen tak, aby se dokázal sám i opravit. Tento živý mechanismus, který funguje jako dobře namazaný stroj, dovede i dnes překvapit vědce a lékaře. Naštěstí ale medicína dokázala zareagovat a vyvinula nový obor celostní medicíny, který se zabývá vlivem psychiky na zdraví organismu. Vždy je lepší hledat příčinu než tlumit projevy. Přesto ještě stále mnoho lékařů nehledá příčiny problémů, ale léčí pouze jejich projevy.

Jak ale náš živý mechanismus ve vlastním těle funguje?

Mozek je evidentně řídící jednotka a pokud nevysílá správné signály, samouzdravující stroj se nenastartuje. Jednotlivé součástky musí dobře fungovat a nemělo by je nic brzdit, nic by nemělo být ucpané a zatuhlé. I když existují důkazy o tom, že silná víra nastartuje i hodně zatuhlý stroj, přece jen bychom měli svému vlastnímu tělu pomoci tím, že mu nebudeme házet klacky pod nohy. Příliš mnoho chemie a cizorodých látek prostě dělá v těle paseku a brzdí naše blahodárné schopnosti. Stejně tak přebytek cukru, lepku a nevyvážená strava našemu organismu škodí.

Není-li vaše víra ve vlastní samouzdravující schopnosti extrémně silná, začněte něčím jednoduchým – nezanášejte organismus toxiny, které ho brzdí. Začněte čistou vodou. Ta pomáhá tělo čistit a je pro něho doslova živou vodou. Svoji domácnost přece nečistíte lepkavým olejem. Voda má velkou sílu – rozpouští vitamíny, doplňuje tělu nutné palivo v podobě živin a pomáhá organismus čistit a tím ho udržovat v plném výkonu. Když budete čistou vodu pít dostatečně dlouho, tělo se začne pomalu startovat. Postupně upravte stravu, začněte pracovat s bylinami a přírodními potravními doplňky. Přidejte trochu přirozeného každodenního pohybu a radujte se z maličkostí. Nic složitého na tom není. Pár jednoduchých pravidel zvládne dodržovat každý s minimálním úsilím. Odměnou mu bude zdravý organismus a radost ze života!

Na této stránce najdete veškeré doplňky, které jako FitVoda doporučujeme a jsou námi prověřené, že jsou funkční tak, jak deklarujeme.
Filtry FitVoda
Nejlepší filtrační systém, který si můžete koupit.
Léčiva v pitné vodě a vliv médií
Příjem pitné vody je podmínkou pro správné fungování všech procesů v lidském těle, stejně tak je ale důležitá pro duševní stav člověka. Pokud její...