Máte otázky? Volejte HOTLINE +420 774 492 692

Enagic Kangen SD501 vs Vesta H2

V tomto videu popisuje Jay Hare rozdíly mezi Ionizátory společnosti Enagic a společností AlkaViva. Vzal cenově podobné přístroje a udělal kompletní srovnávačku.
Enagic Kangen SD501 vs Vesta H2				
		

Samozřejmě, že dealeři vody Kangen se okamžitě po uveřejnění videa ohradili, proč se nesrovnávají vlajkové lodě od obou společností, tedy Leveluk K8 a Vesta H2. Prakticky je to jedno, K8 má pouze o 1 elektrodu více, než 501. Mohla se porovnávat klidně Melody H2 (5 elektrod) s 501 (7 elektrod) a stejně by 501 prohrála jak ve filtraci, tak v ionizaci a to je přitom Melody H2 za asi poloviční cenu.
Srovnávalo se několik věcí a to pH vytvořené vody, množství ORP, design, možnosti připojení na vodu, čištění přístroje a elektrod,..
Bohužel pro Enagic test nevyšel dobře a na YouTube se dá shlédnout daleko více porovnávacích videí i s dalšími společnostmi. Myslím, že každý člověk si udělá svůj úsudek sám.

K ionizované vodě nemusíme přistupovat jako k léku. Nemusíme si ji dávkovat podle návodu. Pít ji můžeme neomezeně, kdykoliv na ni máme chuť nebo...
Pořád si myslíte, že se o nás stát i v této oblasti postará?
Filtry FitVoda
Nejlepší filtrační systém, který si můžete koupit.