Máte otázky? Volejte HOTLINE +420 774 492 692
vesta2
vesta2
Baterie součástí Delphi H2

Zdravá voda je čistá.

Nezávislé laboratorní testy certifikované podle v EPA / NELAP ukazují, že UltraWater snižuje všechny kontaminující látky až o 99,9 % - dokonce i ty nejhůře odfiltrovatelné, včetně arzénu, chromu VI, olova, těkavých organických sloučenin a farmaceutických přípravků.

Ionizátory vody a generátory molekulárního vodíku

Dovoz, instalace a seřízení ZDARMA

Vesta H2

Nejvyšší model

9 titanovo-platinových elektrod

64 990 Kč / 2 549 EUR

Delphi H2

Model Vesta H2 s baterií

na lince máte jen baterii s ovládáním

69 990 Kč / 2 749 EUR

Melody H2

Ekonomický model

5 titanovo-platinových elektrod

36 990 Kč / 1 449 EUR

Bez chemikálií

Naše ionizátory používají na elektrolýzu počítačově přesnou a volitelnou elektromagnetickou energii prostřednictvím titanovo-platinových elektrod ve vodní jednotce. V té se voda separuje pomocí na alkalickou vodu (vysoké pH) a kyselou vodu (nízké pH) a obohacuje o rozpuštěný molekulární vodík (H2) bez použití chemikálií. Ionizace vody zároveň váže nadbytečné molekuly kyslíku a koncentruje pro tělo pozitivní minerály, jako je vápník, hořčík a draslík.

Smart design

Součástí našich ionizátorů jsou elektrody Smart design. Jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě z japonského titanu a platiny. Naše ionizační elektrody patří k nejúčinnějším a nejvýkonnějším na trhu.

Certifikáty

certifikacelogaVíce o certifikátech najdete zde.

Titanovo-platinové elektrody

Elektrody jsou pokoveny pomocí patentované techniky. Díky vynikající přilnavosti platiny a vynikající vodivosti dosahujeme mnohem lepších výkonů ionizátoru.

Až 8 úrovní pH

Naše přístroje dovedou nastavit až 8 úrovní hladiny pH. Dovedou vyrobit vodu až do pH 10,8. Vyšší hodnoty pH vody se nedoporučují konzumovat. Velkou výhodou našich přístrojů je, že při maximálním výkonu obohacování vody molekulárním vodíkem zůstávají zachovány rozumné úrovně pH, které jsou pro organismus vhodnější a chutnější.

vesta2

UltraWater odstraňuje až 99,9 % kontaminantů

Naše přístroje jsou vybaveny duálním filtračním systémem UltraWater, který odstraňuje až 99,9 % kontaminantů. Odstraňuje chlór, ale i chloramin, farmaceutické látky, těžké kovy a odolné kontaminanty jako je arsen a chrom. Z vody dovede odstranit olovo i arsen, pozůstatky léků včetně hormonů, průmyslové chemikálie, herbicidy i pesticidy.

13fázový systém filtrace

Když voda proudí do filtru, je tlačená přes filtr, který z ní odstraňuje kontaminanty, ale ve vodě naopak zachovává všechny výhodné zásadité látky. O životnosti filtrů UltraWater Chip jste informováni na displeji, který vás upozorní na výměnu.

Samočistění od vodního kamene

Naše přístroje jsou vybaveny plně automatickým čistícím systémem DARC. Čistí ionizátor od vodního kamene při každém použití.

Základní technické údaje ionizátorů
Záruka:5letá kompletní záruka
Napětí:220 V - 240 V
Rozměry jednotky:31 cm x 37 cm x 16 cm (Š x V x H)
Hmotnost:5.8 kg
Rozsah tlaku vody:1 - 6 bar
Teplota vody z kohoutku:4 - 30 °C
Čištění:Systém čištění DARC (automatické čištění)
Životnost filtru:3 785 + 750 litrů