Máte otázky? Volejte HOTLINE +420 774 492 692

Zdravá voda je čistá.

Nezávislé laboratorní testy certifikované podle EPA / NELAP ukazují, že UltraWater snižuje všechny kontaminující látky až o 99,9 % - dokonce i ty nejhůře odfiltrovatelné, včetně arzénu, chromu VI, olova, těkavých organických sloučenin a farmaceutických přípravků.

Baterie je součástí delphi H2

vesta2

Ionizátory vody a generátory molekulárního vodíku

Vesta H2

Nejvyšší model

Množství H2 až 1.6ppm

9 titanovo-platinových elektrod

ORP až -940

69 900 Kč

Delphi H2

Model Vesta H2 + baterie

na lince máte jen baterii s ovládáním

9 titanovo-platinových elektrod

ORP až -940

76 900 Kč

Melody H2

Ekonomický model

množství H2 až 1.1ppm

5 titanovo-platinových elektrod

ORP až -760

39 900 Kč
vesta2

Bez chemikálií

Naše ionizátory používají na elektrolýzu počítačově přesnou a volitelnou elektromagnetickou energii prostřednictvím titanovo-platinových elektrod ve vodní jednotce. V té se voda separuje na alkalickou vodu (vysoké pH) a kyselou vodu (nízké pH) a obohacuje o molekulární vodík (H2). Ionizace vody zároveň váže nadbytečné molekuly kyslíku a koncentruje pro tělo pozitivní minerály, jako je vápník, hořčík a draslík. Kyselou vodu kolem pH 3 vyrobí naše ionizátory také a to bez použití chemikálií.

Smart design

Součástí našich ionizátorů jsou elektrody Smart design. Jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě z japonského titanu a platiny. Naše ionizační elektrody patří k nejúčinnějším a nejvýkonnějším na trhu.

Certifikáty

certifikacelogaVíce o certifikátech najdete zde.

Titanovo-platinové elektrody

Elektrody jsou pokoveny pomocí patentované techniky. Díky vynikající přilnavosti platiny a vynikající vodivosti dosahujeme mnohem lepších výkonů ionizátoru než konkurence.

Až 8 úrovní pH

Naše přístroje dovedou nastavit až 8 úrovní hladiny pH. Dovedou vyrobit vodu až do pH 11,8. Velkou výhodou našich přístrojů je, že při maximálním výkonu obohacování vody molekulárním vodíkem zůstávají zachovány rozumné úrovně pH, které jsou pro organismus vhodnější a chutnější.

vesta2

UltraWater odstraňuje až 99,9 % kontaminantů

Naše přístroje jsou vybaveny duálním filtračním systémem UltraWater, který odstraňuje až 99,9 % kontaminantů. Jsou pravidelně testované v nezávislé laboratoři s certifikací NELAP s EPA standardy. Testováno na 249 kontaminantů! Z vody dovede odstranit chlór, vedlejší produkty chlorace THM, olovo i arsen, pozůstatky léků včetně hormonů, průmyslové chemikálie, herbicidy i pesticidy.

16fázový systém filtrace

Když voda proudí do filtru, je tlačená přes jednotlivá média, které z ní odstraňují kontaminanty, ale ve vodě naopak zachovávají všechny výhodné zásadité látky. O životnosti filtrů UltraWater jste informováni na displeji, který vás upozorní na výměnu.

Samočistění od vodního kamene

Naše přístroje jsou vybaveny plně automatickým čistícím systémem DARC-II. Čistí ionizátor od vodního kamene při každém použití.

Základní technické údaje ionizátorů
Záruka:5letá kompletní záruka
Napětí:220 V - 240 V
Rozměry jednotky:31 cm x 37 cm x 16 cm (Š x V x H)
Hmotnost:5.8 kg
Rozsah tlaku vody:1 - 6 bar
Teplota vody z kohoutku:4 - 30 °C
Čištění:Systém čištění DARC (automatické čištění)
Životnost filtru:3 785 + 750 litrů
ORP:až -940
Množství H2:až 1.6ppm (1600ppb)