Máte otázky? Volejte HOTLINE +420 774 492 692

Láhve, které udrží vodu živou

Věděli jste, že se denně prodá 150 milionů různých plastových lahví? Jen 25% z nich se recykluje, zbytek končí v lepším případě na skládce.
Láhve, které udrží vodu živou	
	

Většina plastových lahví obsahuje BPA (bisfenol A, což je toxická látka, která se uvolňuje do tekutiny v lahvi. A nezapomínejte na to, že se na okraji láhve usazují bakterie při každém napití. Když láhev neočistíte, budou se bakterie množit a uvolňovat do nápoje při každém dalším naplnění…

Naše láhve jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují žádné BPA, jsou odolné, omyvatelné, znovu a znovu připravené k naplnění.

 

Nerezová láhev s dvojitou stěnou na ionizovanou vodu – 600ml

V této láhvi zůstane Vaše ionizovaná voda téměř bez jakékoli ztráty vodíku nebo ORP po celý den. Ztráta za 24h je asi 7 % a můžete si ji tedy vzít kamkoli s sebou na cesty. Má speciální nerezovou dvojitou stěnu a díky tomu zůstane Vaše voda jak bez ztráty blahodárného molekulárního vodíku, tak i studená. Dá se použít i na horké nápoje.

270 mm * 70 mm, obsah – 600ml, váha prázdná – 260g

Cena – 490,-Kč 

 

Objednat

 

​Láhev z modrého kobaltového skla - 2000ml

Modré sklo zpomaluje tvorbu řas ve vodě, na rozdíl od lahví z bílého skla nebo plastových lahví. Svojí nízkou hmotností a velikostí je láhev z modrého skla vhodná i do batohu, pokud výlet do přírody spojujete s načerpáním přírodní pramenité vody ze svého oblíbeného pramene. Praktická je však i do práce, pokud si do práce nosíte vlastní ionizovanou vodu. Tato láhev udrží vodík ve vaší ionizované vodě při ztrátě asi 7 % za 24 hodin. Je to nejlepší láhev na delší cesty s ionizovanou vodou.

295 mm * 125 mm, váha 752 g prázdná

Cena: 349 Kč 

 

Objednat

 

Žijeme v kyselém prostředí, ale řešení tu je..
Několik důvodů proč si pořídit ionizátor vody.
Michal Osina - majitel FitVoda, s.r.o.
Jsem Michal Osina a tohle je můj příběh cesty k novému životu.